Series
Ratings
80
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.0
All InRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 1.5
Tears in the AmazonRated ★ 2.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 2.5
- Unanswered questionsRated ★ 2.5