Movies
Ratings
220
The IslandRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Goodbye Christopher RobinRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0