Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0