Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5- Take Me to the MoonRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
BrickRated ★ 2.5
The Woman In The WindowRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
SplitRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Orphan: First KillRated ★ 3.0
House of SayuriRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.5
CannibalRated ★ 1.0