Series
Ratings
343
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
SHUT UPRated ★ 3.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0- Mother GamesRated ★ 4.0