Movies
Ratings
89 Good NewsRated ★ 2.5 Good NewsRated ★ 2.5
 The World of LoveRated ★ 4.5 The World of LoveRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
- A PermRated ★ 4.0
 I Can SpeakRated ★ 3.5 I Can SpeakRated ★ 3.5
 Space SweepersRated ★ 3.0 Space SweepersRated ★ 3.0
 Jung_eRated ★ 3.5 Jung_eRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5
 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
 MotherRated ★ 5.0 MotherRated ★ 5.0
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 WALL-ERated ★ 4.5 WALL-ERated ★ 4.5
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.0 Decision to LeaveRated ★ 4.0
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
 ElephantRated ★ 3.5 ElephantRated ★ 3.5
 VertigoRated ★ 2.5 VertigoRated ★ 2.5
 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5