Titles you rated
BossRated ★ 0.5
The GuiltyRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 1.5
Gran TurismoRated ★ 2.5
Last ChristmasRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 2.0
FinestkindRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
MantisRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 1.5
The HustleRated ★ 1.5
Ordinary AngelsRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 3.0
The Phantom of the OpenRated ★ 2.5