Titles you rated
PuujeeRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
HushRated ★ 1.5
It FollowsRated ★ 2.5
The BabadookRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
TullyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Take ShelterRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.0- Dark WebRated ★ 1.0
Ferpect CrimeRated ★ 3.0
Apt PupilRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0