Titles you rated
The BoysRated ★ 4.0
What/IfRated ★ 1.5
The Office Season 9Rated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
The Perfect InsiderRated ★ 1.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 3.0
11.22.63Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 3.0