Series
Ratings
23
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0