Movies
Ratings
539
OppenheimerRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0