Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0