Movies
Ratings
269
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 2.0
PoisonRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 4.5
The SwanRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.5