Movies
Ratings
489
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
MudRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Secret in Their EyesRated ★ 4.5
Safety Not GuaranteedRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
End of WatchRated ★ 4.5
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 2.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Charlie CountrymanRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0