Movies
Ratings
479
FluRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.0