Movies
Ratings
220 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
 The HoursRated ★ 4.0 The HoursRated ★ 4.0
 The Silence of the LambsRated ★ 4.0 The Silence of the LambsRated ★ 4.0
 MelancholiaRated ★ 5.0 MelancholiaRated ★ 5.0
 Ex MachinaRated ★ 2.0 Ex MachinaRated ★ 2.0
 ThelmaRated ★ 4.0 ThelmaRated ★ 4.0
 MulanRated ★ 3.0 MulanRated ★ 3.0
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
 Mulholland DriveRated ★ 3.0 Mulholland DriveRated ★ 3.0
 Enola HolmesRated ★ 3.0 Enola HolmesRated ★ 3.0
 CallRated ★ 2.5 CallRated ★ 2.5
 Blade RunnerRated ★ 3.5 Blade RunnerRated ★ 3.5
 DefaultRated ★ 3.5 DefaultRated ★ 3.5
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 ChefRated ★ 3.5 ChefRated ★ 3.5
 TenetRated ★ 3.0 TenetRated ★ 3.0
 CapernaumRated ★ 4.0 CapernaumRated ★ 4.0
 Water LiliesRated ★ 4.0 Water LiliesRated ★ 4.0
 Blue JasmineRated ★ 2.0 Blue JasmineRated ★ 2.0
 TomboyRated ★ 3.5 TomboyRated ★ 3.5