Movies
Ratings
131
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5