Titles you rated
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0