Movies
Ratings
431
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
City of JoyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
April SnowRated ★ 3.0
Barney's VersionRated ★ 3.5
Last NightRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.0
Café de FloreRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5