Series
Ratings
26
Alone in LoveRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5