Titles you rated
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 1.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 3.0