Movies
Ratings
84
SilmidoRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0