Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.5
Anger ManagementRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The Taste of OthersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0