Movies
Ratings
1615
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 1.0
Seven SwordsRated ★ 1.0
HerculesRated ★ 1.0
DivergentRated ★ 1.5
LucyRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 1.5
The TargetRated ★ 0.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Adieu Galaxy Express 999Rated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.0
The Pink Panther 2Rated ★ 2.0
The Old Man and the SeaRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0