Titles you rated
FingersmithRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 1.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 4.0- The Big CRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 4.5
The Big CRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5