Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The EmpireRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5