Movies
Ratings
164
The Divine MoveRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0