Movies
Ratings
418
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.5
LavaRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0