Movies
Ratings
194
#Blue_WhaleRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 3.0
Black BookRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
IkiruRated ★ 2.5- The Starry nightRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 0.5
AftersunRated ★ 3.5
LifeboatRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 4.5
My Father's EmailsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Boy ARated ★ 3.0