Titles you rated
SunflowerRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
WarfareRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
NopeRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5