Series
Ratings
50
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
MoyashimonRated ★ 4.0- MoyashimonRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Moyashimon ReturnsRated ★ 4.0- PlanetesRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.5
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 3.5
Denki-GaiRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 5.0- No-Rin!Rated ★ 4.5