Movies
Ratings
276
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Red RocketRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick RulesRated ★ 3.5
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.5
The Big LebowskiRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
ShameRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
HustleRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0