Movies
Ratings
200
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0