Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0