Movies
Ratings
421
Forrest GumpRated ★ 4.0
Trainwreck: The Astroworld TragedyRated ★ 3.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.5
InsideRated ★ 4.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5