Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 3.0
Curse of the RingRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5