Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- Take Me to Love & MealRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0