Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
True HauntingRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5