Movies
Ratings
25
Train to BusanRated ★ 4.0
Secret SuperstarRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
Blindly in LoveRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 4.5
Slightly Single in L.A.Rated ★ 5.0
It BoyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
My Little MonsterRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
OrangeRated ★ 4.5
The PalaceRated ★ 4.5
Love and LiesRated ★ 4.5