Titles you rated
My Long Awaited Love StoryRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Unrequited LoveRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0
Fake AffairRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Literary VirginRated ★ 3.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0- 10日間で運命の恋人をみつける方法Rated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Attention, love!Rated ★ 0.5
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.5