Titles you rated
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
The Night of the WitnessRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0