Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0