Movies
Ratings
97
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 4.5