Movies
Ratings
24
OculusRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0