Series
Ratings
51
ArrowRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- 100% HotterRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0- Haters Back Off!Rated ★ 3.0
- Haters Back Off!Rated ★ 2.5
Teen WolfRated ★ 3.0- Teen WolfRated ★ 2.5
- Teen WolfRated ★ 3.0
Teen WolfRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.5