Series
Ratings
14
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0