Movies
Ratings
100
A MuseRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0