Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5