Movies
Ratings
179
WhiplashRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
SlumberlandRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 4.0
The School for Good and EvilRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 0.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5- Pitch HighRated ★ 0.5
Poison Berry in my BrainRated ★ 2.5
The Red ShoesRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5