Series
Ratings
336
Made In KoreaRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- Nice to Not Meet YouRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Shin's ProjectRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.5
Limitless: Live Better NowRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.5
I AM A RUNNING MATERated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 1.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 2.5